Product List
CONTACT US
DXI50N-A.pdf DOWNLOAD


| Model | DXP50N-A |
| Impedance | 8 ohm |
| Nominal Power | 0.8 w |
| Maximum Power | 1.0 w |
| Resonance Frequency(Fo) | 380 Hz |
| Response: | Fo~20KHz |
| S.P.L: | 90 dB |
| Height | 5.2 mm |
