Product List
CONTACT US
DXI57N-A.pdf DOWNLOAD


| Model | DXI57N-A |
| Impedance | 8 ohm |
| Nominal Power | 0.5 w |
| Maximum Power | 1.0 w |
| Resonance Frequency(Fo) | 450 Hz |
| Response: | 200~5KHz |
| S.P.L: | 83 dB |
| Height | 7.6 mm |
