Product List
CONTACT US


| Model | DXYD50N-16Z-8A |
| Impedance | 8 ohm |
| Nominal Power | 0.25w |
| Maximum Power | 0.5 w |
| Resonance Frequency(Fo) | 500Hz |
| Response: | Fo~4000Hz |
| S.P.L | 86±3dB/W/M |
| Magnet | 1.8g |
DXYD50N-16Z-8A.pdf DOWNLOAD
