Product List
CONTACT US
DXP36N-A.pdf DOWNLOAD


| Model | DXP36N-A |
| Impedance | 8 ohm |
| Nominal Power | 0.25 w |
| Maximum Power | 0.5 w |
| Resonance Frequency(Fo) | 550 Hz |
| Response: | Fo~20KHz |
| S.P.L: | 91 dB |
| Height | 6.0 mm |
