Product List
CONTACT US


| Model | DXP29N-A |
| Impedance | 8 ohm |
| Nominal Power | 0.25 w |
| Maximum Power | 0.5 w |
| Resonance Frequency(Fo) | 600 Hz |
| Response: | Fo~6KHz |
| S.P.L: | 93±2 dB |
| Height | 5.2 mm |
DXP29N-A.pdf DOWNLOAD
