Product List
CONTACT US


| Model | DXI28N-E |
| Impedance | 8 ohm |
| Nominal Power | 1.0 w |
| Maximum Power | 2.0 w |
| Resonance Frequency(Fo) | 550 Hz |
| Response: | Fo~6KHz |
| S.P.L: | 92±2 dB |
| Height | 4.0 mm |
DXI28N-E.pdf DOWNLOAD
